Hafta Hafta Gebelik, Doğum Hikayem

Hafta Hafta Gebelik Rehberi

Hafta hafta gebelik, doğum hikayem www.doktorumyanimda.net sitemiz alanında uzman doktorlar tarafından hazırlanmış içeriklerden oluşmaktadır. Amacımız hamilelik döneminde, doğum öncesinde ve doğum sonrasında anne ve anne adayları için doğrulanmış saf bilgileri sizlere sunmaktır. Doğum öncesinde anne adayları neler yaşar, anne adayının beslenmesi nasıl olmalıdır, kolay doğum için neler yapılmalı gibi hayatınızı kolaylaştıracak bir çok bilgi sitemizde bulunmaktadır. Sitemizdeki bir çok yazıda uluslararası deneylere ve gözlemlere yer verdik. Çünkü biliyoruz ki anne adayları ve anneler hem kendi sağlıkları hemde çocuklarının sağlıkları için İnternet de uzun vakitler geçiriyor ve bir çok konuda bilgiye ulaşmaya çalışıyorlar. Fakat şunu belirtmek isterim ki; Günümüzde dün söylenmiş bir çok söz bu gün geçerliliğini korumuyor. Buna örnek olarak; Yumurtanın daha önce zararlı olduğunun söylenmesi ve şimdi her gün mutlaka yenmesi gerektiğinin söylenmesi gibi. Bu nedenle olabildiğince bir çok kaynaktan bir çok içerik sağlayarak bilgilerin doğruluğunun sağlamasını yapmış oluyoruz. Örnek olarak: Sitemizde gebelikte beslenme kategorisinde bir çok yazı sayfası bulunmaktadır. Bunların her biri farklı kaynaklara ait olmakla birlikte, anneler ve anne adayları bu yazıları okuduğunda farklı, farklı uzmanlardan ortak görüşler elde etmiş olurlar. Bebeklerde beslenme nasıl olmalı, anne sütünün önemi, anne sütü yetersiz veya yoksa neler yedirebiliriz, doğumu kolaylaştıran egzersizler hangileridir, doğum çeşitleri ve farkları neler, bebeklerde görülen hastalıklar ve alerjiler nelerdir ve tedavileri nasıl yapılır gibi bir çok başlıkta bir çok makale siz anne ve anne adayları için eklenmiştir.

anneler ve anne adayları

Bunun yanı sıra; Anne olmak isteyipte her hangi bir nedenden dolayı olamayan hanımlar bu paragraf sizin için. Hafta hafta gebelik takibiniz bu site.
Anne olmak, çocuk sahibi olmak istiyorum fakat bir türlü olmuyor diyen bayanlar için bir çok araştırma yaptık ve bir çok kaynaktan makaleler derledik. Çocuk sahibi olamayan bayanların neden olamadıklarına ve nasıl çocuk sahibi olabileceklerine ilişkin yazılarımızı okuyarak, çeşitli tedavileri öğrenebilirsiniz. Yazılarımızda olabildiğince doğal kaynakları kullanmaya çalışıyoruz. Kısırlık tedavisindeki doğal çözümler nelerdir, tüp bebek ve diğer döllendirme yöntemleri hangileridir ve uygulamaları nasıldır, sadece kişisel yaşantınızda dahi bir kaç değişiklik yaparak kısırlıktan veya ürememize engel olan hastalıktan kurtulmak mümkün mü? gibi bir çok makalede sizin için hazırlandı. İstiyoruz ki isteyen herkes anne olsun ve anne olan herkes doğru annelik için gerekli bilgi ve donanıma sahip olsun. Bir an önce anne olun ki uykusuz gecelere, bitip tükenmeyen ağlamalara, kambur çıkartan sorumluluğa, eşinize vakit ayıramamaya ve eski hayatınıza uzun bir zaman geri dönememeye kavuşun. 🙂

 

E tabi cennet Annelerin Ayakları Altındadır, Bunu da Unutmamak Gerekir. Ve dünyaya gelen o minik yavru, kendi yaşayamadıklarınızı ona yaşatabilme ihtimali, sizi herkesten çok seven ve bunu hareketleriyle, gözüyle, sözüyle söyleyen ve gösteren, hatta kendinizden bir kopya, aileleri birleştiren, eşler arasındaki mesafeleri kısaltan muhteşem varlığa sahip olma duygusu. O kadar uykusuzluğa ve yorgunluğa karşılık elde ettikleriniz paha biçilemez.

Bunun için şöyle özlü bir sözüm var: Öğretmeni, Doktoru Doğuran Siz ve Sizi de Doğuran Bir Annedir.

Dünyada Tek Karşılıksız Olan ve Olması Gereken Şey: Anneliktir.

Ana Sayfa için lütfen buradan buyurun.

Comments

So empty here ... leave a comment!

Yaz Yazabildiğin Kadar

Sidebar