Zeytin İsminin Anlamı – İsim Analizi – Bebek İsimleri

Zeytin ismi, erkek isimleri ve kız isimleri olarak kullanılan ortak isimlerdendir. Zeytin isminin anlamı, Zeytin isminin kökeni, bebek isimleri , isim analizi ve isim arşivi bu sayfamızda.

Zeytin isminin anlamı – bebek isimleri

Zeytin İsminin anlamı ve Zeytin İsim analizi

Zeytin isminin anlamı : Anayurdu Akdeniz çevresi olan, boyu 15 metreyi bulan, yaprak dökmeyen, açık yeşil ve salkım durumunda çiçek açan, meyvesi için yetiştirilen, uzun ömürlü bir ağaç. Bu bilgilere ek olarak Zeytin isminin cinsiyeti hem kız ismi, hem de erkek ismi olarak kullanılabilen ortak bebek isimlerindendir ve Zeytin ismi Z harfi ile başlamaktadır.
Zeytin isminin analizi ve anlamı hakkında bizim isim arşivimizde bulunmayan bir bilgiye sahipseniz lütfen yorum kısmına yazarak diğer okuyucularımızı da bilgilendiriniz.
Diğer erkek isimleri, kız isimleri, popüler isimler, tarihi isimler ve mitolojik isimler için lütfen ilgili kategorilere göz atınız.
Umarız isim seçiminizde size bir katkı sağlamışızdır. Beğendiğiniz isimleri ve tercih ettiğiniz isimleri bizimle ve diğer okuyucularımız ile yazının sonunda yer alan yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan hafta hafta gebelik, doğum sonrası, bebek bakımı, bebek oyunları gibi birçok konuyu inceleyerek güvenilir birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Comments

So empty here ... leave a comment!

Yaz Yazabildiğin Kadar

Sidebar